List motywacyjny „Grafik Komputerowy”

 

Sebastian Jaskóła
ul. Skierniewicka 6 m. 47
01-155 Łódź
tel. 607-112-XXX

Warszawa, 25.07.2016

Studio Reklamy Kadr

 

Szanowni Państwo,

karierę zawodową rozpocząłem w firmie RENDER STUDIO PRODUCTION w Łodzi na stanowisku projektant i grafik 3D.
Tam miałem przyjemność uczyć się od profesjonalistów organizacji pracy i doskonalić warsztat techniczny.

Współpracowałem m.in. z takimi markami jak GoSpot, Multikino i TVP ŁÓDŹ.
Szczególnie cenię sobie współpracę z firmą GoSpot, podczas której wykonałem kilkanaście projektów modeli produktów, a jeden z nich został wyróżniony na rozdaniu nagród Pro Carton/ECMA Carton Award.

Zdobywałem również doświadczenie pracując przy realizacji animacji komputerowych w 3d, przy realizacji reklam TV, filmów szkoleniowych czy edukacyjnych.

Lubię pracę zespołową jak i indywidualną, nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku, jestem otwarty na nowe doświadczenia zawodowe, jestem lojalny, dokładny i punktualny.

Poszukuję stałego zatrudnienia, z możliwością rozwoju w firmie wykorzystującej komputerowe
programy graficzne, z ukierunkowaniem na animację i modelowanie obiektów 3D. Posiadam dobrą znajomość Blendera i Photoshop.

Jeżeli uznacie Państwo moją ofertę za interesującą z przyjemnością zgłoszę się na rozmowę, w trakcie której chętnie przedstawię szczegółowo moją kandydaturę.

Z poważaniem
Sebastian Jaskóła

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)