List motywacyjny (przykład) na stanowisko „kierowcy / mechanika”

 

Tomasz Urbański
ul. Powstańców 6 m. 7
40-475 Katowice
tel. 606-343-XXX

Katowice, 02.06.2013


Darisz Michalak
Kierownik ds. HR
KATTRANS Sp. z o.o

 

Szanowny Panie,

w odpowiedzi na ofertę pracy zamieszczoną na stronie internetowej twoja-praca.pl, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko kierowcy kategorii C.

Ukończyłem Szkołę Zawodową o profilu samochodowym, tam uzyskałem uprawnienia kierowcy i mechanika samochodowego. Już podczas nauki dorywczo pracowałem w warsztacie mechanicznym, ta praca pozwoliła mi na opanowanie umiejętności z zakresu konserwacji i naprawy samochodów ciężarowych. Zdobyta wiedza poparta praktyką towarzyszy mi w zawodzie do dzisiaj.

Pracując jako kierowca w firmie przewozowej „Na Czas” dobrze opanowałem topografię naszego kraju oraz poznałem specyfikę rynku transportowego. Dzięki pobytowi w Niemczech w stopniu komunikatywnym władam językiem niemieckim oraz posiadam wiedzę na temat specyfiki zachodnioeuropejskiego rynku przewozowego.

Wierzę, że moje kierunkowe wykształcenie i zdobyte doświadczenie będzie odpowiednim wsparciem dla rozwoju Państwa firmy. Z niecierpliwością czekam na kontakt z nadzieją na współpracę.

Z poważaniem,
Tomasz Urbański

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)