List motywacyjny (wzór) na stanowisko „sekretarki”

 

Joanna Koroniewska
ul. Solidarności 6 m. 7
02-075 Warszawa
tel. 508-442-XXX

Warszawa, 02.06.2013


Tomasz Małek
Kierownik ds. HR
Vimag Sp. z o.o

 

Szanowni Panie,

w odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane na portalu oferty-pracy.pl zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko sekretarki/asystentki.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku administracja w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie. Jestem przekonana że dotychczasowe doświadczenie zdobyte podczas pracy na stanowisku młodszego referenta w Urzędzie Miasta dzielnicy Bemowo oraz asystentki Dyrektora Sprzedaży w firmie „ROANS” spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Specyfika pracy w Urzędzie Miasta pozwoliła mi wykorzystać zdobytą wiedzę z zakresu administracji i zarządzania. Natomiast praca w firmie „ROANS” nauczyła mnie sprawnego wypełniania powierzonych mi obowiązków w wymagającym środowisku biznesowym.
Jestem osobą komunikatywną, płynnie posługuje się językiem angielskim, bardzo dobrze mam opanowaną obsługę komputera oraz aplikacji MS Office.

Wierzę że moje umiejętności i zdobyte doświadczenie będą cennym wsparciem dla funkcjonowania Państwa firmy. Z wielką przyjemnością zaprezentuję swoją osobę podczas bezpośredniej rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem,
Joanna Koroniewska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)