List motywacyjny (szablon) na stanowisko „sprzedawca”

 

Katarzyna Nowacka
ul. Wileńska 7 m. 14
00-951 Warszawa
tel. 606-343-XXX

Warszawa, 02.06.2013

Marzena Kipierr
STAS Sp. z o.o.

 

Szanowni Pani,

w związku z ogłoszeniem opublikowanym w gazecie Oferta Warszawska pragnę zgłosić moją osobę na stanowisko sprzedawcy w salonie z oświetleniem „Światło i Styl”.

Ukończyłam Liceum Ekonomiczne w Warszawie, obecnie w trybie zaocznym kontynuuje naukę na Uniwersytecie Mazowieckim, studiując handel i zarządzanie. Posiadam roczne doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, w tym okresie odbyłam kurs obsługi kasy fiskalnej nie obca mi obca praca w zespole.

Jestem osobą komunikatywną, co znacznie ułatwia pracę z ludźmi, w pracy za cel sobie stawiam pozyskanie nowych klientów oraz jak najlepszy wynik sprzedaży produktów.

Do listu motywacyjnego dołączam swój życiorys, mając nadzieję że zawarte tam dodatkowe informacje, pozwolą na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

Dziękuję za rozpatrzenie mojej oferty, i czekam na kontakt.

Z poważaniem
Katarzyna Nowacka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)