REKLAMA

 

Kreator CV Online zapis do PDF

Oferujemy Ci narzędzie do napisania CV ze zdjęciem (lub bez zdjęcia) w formacie PDF. Kreator / generator CV Online jest całkowicie darmowy, pisz bezpłatnie. Aby korzystać z kreatora nie jest wymagana rejestracja (wszystkie opcje są dostępne bez logowania). Już teraz wybierz szablon i zacznij tworzyć idealne, gotowe do pracy CV, przygotowanie dokumentu zajmie Ci to kilka minut - za darmo. Postępuj zgodnie z prostymi podpowiedziami. Po wygenerowaniu życiorys zawodowy w formacie PDF zapisz na dysku Twojego komputera. Dane tekstowe które wprowadzasz nigdzie nie są zapisywane !!! Nie zbieramy Twoich danych osobowych nie archiwizujemy kopi Twojego CV. 

Kreator CV online - zalety programu (podsumowanie w kilku punktach):

  1. Darmowy (bez opłat, bez spamu, bez długich regulaminów pisanych małą czcionką).
  2. Bez logowania, bez rejestracji - natychmiastowy dostęp.
  3. Zrozumiały i prosty w obsłudze.
  4. Anonimowy - nie zbieramy, nie zapisujemy informacji wprowadzanych w formularzu kreatora CV.
  5. Czytelne i atrakcyjne wzory CV.
  6. Możesz napisać CV ze zdjęciem lub bez zdjęcia oba dokumenty wyglądają dobrze (zalecamy dodanie fotografii ze względu na większą skuteczność takiej aplikacji).
  7. Do każdego szablonu CV jest w komplecie dopasowany szablon listu motywacyjnego który również możesz napisać za pomocą kreatora online.
  8. Dokumenty zapisywane są do formatu PDF.

Program do pisania CV i listu motywacyjnego

Twoje dokumenty mogą tak wyglądać. Napisz również list motywacyjny za pomocą darmowego kreatora. Skorzystaj ze wskazówek i zwiększ swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy. Opracuj oba dokumenty dopasowane do siebie wyglądem, czcionką, kolorystyką.

szablon CV i listu motywacyjnego kreator onlineTreść komentarza:
Podpis:
 
= (Wykonaj działanie)


avatar2020-01-15   Natalia
Jest super
avatar2020-01-07   szatek
git
avatar2019-12-25   kUBA
JEST OK
avatar2019-10-18   wieczny student M.
W końcu znalazłem szybki generator zupełnie za FREE (trudno było mi w to uwierzyć że jest zupełne darmowy, myślałem że podczas pobierania wyskoczy jakaś informacja że trzeba coś zapłacić, a tu nic, niesamowite zaskoczenie). Moje CV do pracy wygląda profesjonalnie, polecam wszystkim.
avatar2019-09-13   Agata
Kiedyś pisałam w programie Word, obecnie korzystam tylko z kreatora, dokument dobrze się prezentuje jest przejrzysty i czytelny.
avatar2019-07-12   Tomasz, uczeń technikum
Świetny program do pisania, tu nawet nie potrzebna znajomości obsługi edytora, dodajesz kolejne pola wpisujesz treść i gotowe.

up