List motywacyjny na stanowisko „księgowa”

 

Izabela Rybak
ul. Górczewska 7 m. 47
01-155 Warszawa
tel. 509-112-XXX

Warszawa, 01.06.2015

Zbigniew Malinowski
Biuro Rachunkowe
EuroTaks Sp. z o.o

 

Szanowni Panie,

w odpowiedzi na ofertę pracy opublikowaną na portalu oferta.pl zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko głównej księgowej.

Posiadam kierunkowe wykształcenie, jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Radomiu o specjalności Rachunkowość i podatki. Ukończyłam także szkolenia o tematyce kadry i płace.

Moje doświadczenie zawodowe zdobywam już od lat pięciu. Przed podjęciem pracy odbyłam trzymiesięczny staż w biurze rachunkowym Euro-Pit w Warszawie, gdzie pracowałam w charakterze młodszej księgowej. Przez ostatnie cztery lata pracowałam w dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym. Na początku w dziale kadr i płac. Po roku pracy przeszłam dodatkowe szkolenie w zakresie księgowości i zajmowałam się pełną księgowością ze szczególnym uwzględnieniem podatków i umów handlowych.
W bieżącym roku uczestniczyłam we wdrażaniu elektronicznej księgowości w naszym przedsiębiorstwie. Prowadziłam testy i doradzałam zmiany w oprogramowaniu ITF, analizowałam i sprawdzałam jakość wdrażanego systemu.

Jestem osobą komunikatywną, płynnie posługuje się językiem angielskim, bardzo dobrze mam opanowaną obsługę komputera oraz aplikacji MS Office.

Wierzę że moje wykształcenie i doświadczenie będą cennym wsparciem dla funkcjonowania Państwa firmy. Z wielką przyjemnością zaprezentuję swoją osobę podczas spotkania na rozmowie kwalifikacyjnej.

Z poważaniem,
Izabela Rybak

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)